Garzi de mediu

 

COMISARIATUL GENERAL Detalii
Adresa: B-dul. Unirii, nr.78, bl.J2, sector 3, Bucuresti
Tel: 326.89.70
Fax: 326.89.71
Email: gardamediu@gnm.ro
BIROUL DE PRESA Detalii
Adresa: B-dul. Unirii, nr.78, bl.J2, sector 3, Bucuresti
Email: comunicare@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN ALBA Detalii
Adresa: Str.Lalelelor nr.7A, Alba Iulia
Tel: 0258/ 816.834
Fax: 0258/ 830.002
Email: cjalba@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN ARAD Detalii
Adresa: Str. Desseanu nr.2, Arad
Tel: 0257/280.815
Fax: 0257/280.815
Email: cjarad@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN ARGES Detalii
Adresa: Str.Constantin Statescu,nr.5, Pitesti
Tel: 0248/ 213.049
Fax: 0248/ 213.049
Email: cjarges@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN BACAU Detalii
Adresa: Str.Ion Ionescu de la Brad nr.23, Bacau
Tel: 0234/581.281
Fax: 0234/519.994
Email: cjbacau@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN BIHOR Detalii
Adresa: Bdul. Dacia nr.25 A, Oradea
Tel: 0259 /442.500
Fax: 0259 /432.863
Email: cjbihor@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN BISTRITA NASAUD Detalii
Adresa: Str. Marasesti nr.2, Bistrita
Tel: 0263/ 213.194
Fax: 0263/ 213.581
Email: cjbistrita@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN BOTOSANI Detalii
Adresa: Str. Vinatori nr. 2, Botosani
Tel: 0231/ 584.138; 0231/580.055
Fax: 0231/ 584.138
Email: cjbotosani@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN BRAILA Detalii
Adresa: Bdul Independentei bl.B5, Braila
Tel: 0239 /625.392
Fax: 0239/ 625.312
Email: cjbraila@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN BRASOV Detalii
Adresa: Bd. Bucuresti Nr.10 D, Brasov
Tel: 0268/ 417.028
Fax: 0268 /418.047
Email: cjbrasov@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN BUZAU Detalii
Adresa: Str.Nicolae Titulescu nr.3, Buzau
Tel: 0238/725.833
Fax: 0238/726.442
Email: cjbuzau@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN CALARASI Detalii
Adresa: Bd.Republicii,nr.44bis, Calarasi
Tel: 0242/ 314.450; 0204/317.028
Fax: 0242/ 314.450
Email: cjcalarasi@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN CARAS SEVERIN Detalii
Adresa: Str.Caminelor nr.5-9 , Resita
Tel: 0255/ 226.730
Fax: 0255/ 226.730
Email: cjcaras@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN CLUJ Detalii
Adresa: Str. Traian Mosoiu nr. 49, Cluj- Napoca
Tel: 0264/410.719
Fax: 0264/410.718
Email: cjcluj@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN CONSTANTA Detalii
Adresa: Str.Unirii nr.23, Constanta
Tel: 0241/690.990; 0241/698.555
Fax: 0241/690.990
Email: cjconstanta@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN COVASNA Detalii
Adresa: Bdul. Grigore Balan nr.10, Sfantu-Gheorghe
Tel: 0267/318.054
Fax: 0267/318.054
Email: cjcovasna@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN DAMBOVITA Detalii
Adresa: Calea Ialomitei nr.1, Targoviste
Tel: 0245/218.260; 0345/401.011; 0345/401.012
Fax: 0245/218.260
Email: cjdambovita@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN DOLJ Detalii
Adresa: STR. AMARADIEI, NR. 93-95, ET.3, Craiova
Tel: 0251/418.614
Fax: 0251/419.247
Email: cjdolj@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN GALATI Detalii
Adresa: Str. Logofãt Tãutu nr.24, Galati
Tel: 0236/460.098
Fax: 0236/413.170
Email: cjgalati@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN GIURGIU Detalii
Adresa: Str.Fundatura Frumoasei nr.2 , Giurgiu
Tel: 0246/216.502, 0246/217.702
Fax: 0246/216.502
Email: cjgiurgiu@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN GORJ Detalii
Adresa: Str.Unirii nr.76, Targu Jiu
Tel: 0253.221.651; 0253/211331
Fax: 0253.221.651; 0253/211331
Email: cjgorj@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN HARGHITA Detalii
Adresa: str. Márton Áron, nr.43, Miercurea Ciuc
Tel: 0266/312.766, 0266/206.058
Fax: 0266/312.766
Email: cjharghita@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN HUNEDOARA Detalii
Adresa: Str. Aurel Vlaicu nr.25, et.1 Deva
Tel: 0354.101.403, 0254/219.790
Fax: 0254/219.790
Email: cjhunedoara@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN IALOMITA Detalii
Adresa: Str.Lujerului nr.1, Slobozia
Tel: 0243 /236.446; 0 243/236.486
Fax: 0243 /236.446
Email: cjialomita@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN IASI Detalii
Adresa: Str. Fântânilor nr. 7A, Iasi
Tel: 0232/410.270
Fax: 0232/410.210
Email: cjiasi@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN ILFOV Detalii
Adresa: B-dul. Unirii, nr.78, bl.J2, sector 3, Bucuresti
Tel: 326.89.86
Fax: 326.89.86
Email: cjilfov@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN MARAMURES Detalii
Adresa: Str.George Cosbuc nr. 52, Baia Mare
Tel: 0262/215.842
Fax: 0262 /215.843
Email: cjmaramures@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN MEHEDINTI Detalii
Adresa: Str.Baile Romane nr.3, Drobeta Turnu Severin
Tel: 0252/332.142; 0252/310.263
Fax: 0252/332.142
Email: cjmehedinti@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN MURES Detalii
Adresa: Str.Podeni nr.10, Targu Mures
Tel: 0265/ 315.007
Fax: 0265/ 315.006
Email: cjmures@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN NEAMT Detalii
Adresa: Str. Nufarului nr.9, Piatra Neamt
Tel: 0233/218.954; 0233 /218.964
Fax: 0233/218.954
Email: cjneamt@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN OLT Detalii
Adresa: Str.Ion Morosanu nr.2, Slatina
Tel: 0249/438.094
Fax: 0249/416.269
Email: cjolt@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN PRAHOVA Detalii
Adresa: Sos.Decebal nr.17, Ploiesti
Tel: 0244/544.495
Fax: 0244/544.495
Email: cjprahova@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN SALAJ Detalii
Adresa: Str.Gheorghe Lazar nr.20, Zalau
Tel: 0260/662.618
Fax: 0260/662.663
Email: cjsalaj@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN SATU MARE Detalii
Adresa: Str. Ioan Slavici nr. 74, Satu Mare
Tel: 0261/750.050
Fax: 0261/750.770
Email: cjsatumare@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN SIBIU Detalii
Adresa: Dn1 Fn. Selimber, Sibiu
Tel: 0269 /445.738, 0269 /445.741
Fax: 0269/ 240.063
Email: cjsibiu@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN SUCEAVA Detalii
Adresa: Str. Sofia Vicoveanca nr. 72, Suceava
Tel: 0230/550.008; 0230/550.024
Fax: 0230/550.008
Email: cjsuceava@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN TELEORMAN Detalii
Adresa: Str. Independentei, bl.306,parter Alexandria
Tel: 0247/421.067, 0347.401.058
Fax: 0247/421.067
Email: cjteleorman@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN TIMIS Detalii
Adresa: Str. Carei nr. 9D, Timisoara
Tel: 0356/427921
Fax: 0256/293587
Email: cjtimis@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN TULCEA Detalii
Adresa: Str.14 Noiembrie nr.5, Tulcea
Tel: 0240/517.321, 0240/ 512.681
Fax: 0240/ 512.681
Email: cjtulcea@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN VALCEA Detalii
Adresa: Str.Preda Buzescu nr. 3 , Ramnicu Valcea
Tel: 0250/ 733.492
Fax: 0250/ 734.693
Email: cjvalcea@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN VASLUI Detalii
Adresa: Str. Calugareni nr.16, Vaslui
Tel: 0235/317.254
Fax: 0235/317.254
Email: cjvaslui@gnm.ro
COMISARIATUL JUDETEAN VRANCEA Detalii
Adresa: Str.Comisia Centrala,nr.72-74, Focsani
Tel: 0237/621.300
Fax: 0237/621.375
Email: cjvrancea@gnm.ro
COMISARIATUL MUNICIPIULUI BUCURESTI Detalii
Adresa: B-dul. Unirii nr.78,bl. J2, sector 3, Bucuresti
Tel: 021/ 326.89.84
Fax: 021/ 326.89.84
Email: cmbuc@gnm.ro
COMISARIATUL REZERVATIEI BIOSFEREI “DELTA DUNARII” Detalii
Adresa: Str.Portului nr.34, Tulcea
Tel: 0240/519.419
Fax: 0240/510.054
Email: crbdd@gnm.ro

Ultima actualizare: 27.06.2011

{lang: 'ro'}

Pareri si intrebari



Stiri Juridice in E-mail

Înscrieţi-vă astăzi pentru a primi gratis buletinul nostru informativ! Fiţi printre primii care vor afla despre cele mai noi ştiri juridice.

Adaugati adresa de e-mail

In Forum

  • Nici un Subiect de Afisat